Jdi na obsah Jdi na menu
 


Regnum Irae: Debriefing - ARBiH

4. 9. 2008
Debriefing průzkumného oddílu Šakal 5. praporu speciálních operací ARBiH
 
30.8.2008
 
V tento den se postavili hrdinní a oddaní bojovníci Armády Republiky Bosny a Hercegoviny k obraně zájmů lidu Bosny a Hercegoviny a islámské víry jakožto jediného uznávaného náboženství proti pohanským prašivým psům, kteří utlačují jak náš lid, tak celý islámský svět. Naším hlavním cílem bylo ubránit pozice v okolí Vizovaru v místě strategického dopravního uzlu a branou před dalším postupem nevěřících vykořiťovatelských prasat na území zbožného bosenského lidu. Pod velením osvíceného a všemi milovaného kalifa Muhamada Al-Šenky ibn Al-Tarahuna stanula početná a neohrožená armáda z řad Alláhových věrných válečníků za tu nejdůležitější a jedinou správnou věc – obranu muslimských idejí.
Po zrádném atentátu prohnilých chorvatských psů, při kterém byl zraněn uctívaný kalif Al-Šenky, byla vyhlášena svatá válka proti Chorvatské radě obrany. Po takticky promyšlené a brilantně provedené diverzní akci byl úspěšně zajat proradný zločinec Marošević, který se vydával za přítele bosenského lidu. Hanebný pes byl vyměněn se zástupci Srbské dobrovolnické gardy za cenné informace, díky kterým získala udatná ARBiH dokonalý přehled nad bojištěm a po zbytek bitvy s přehledem kontrolovala situaci, uhájila územní nadvládu a zajistila bezpečnost Alláhovu lidu.
Hrdý bosenský lid se vysmívá zprávám z táborů nevěřících psů, plive na jejich lživou propagandu a jeho představitelé vyzývají všechny udatné bojovníky Alláhovy, aby se připojili do boje proti sprostým a prolhaným Srbům a Chorvatům, kteří popírají nároky muslimského lidu na jeho posvátném a zaslíbeném území, v Republice Bosně a Hercegovině. ALLÁH-AK-BAR!!!
 
Poděkování všem udatným muslimským bojovníkům, Edemsovi za skvěle zorganizovanou akci, Shenkymu, Karnetovi, Romanovi a celé TAŘE a samozřejmě zúčastněným členům KASu Soptíkovi a Krabovi a nakonec Christovi, všem za výborně odvedenou práci a věrnost Alláhovi.
 
Podepsán
por. J. Stavelić, velitel
 
Bojovníci Alláhovi:
Šťavel aka Jafar Stavelić
Shenky aka kalif
Zdenek
Roman
Sibi
Black
White
Vandy
Ondra
Víťa
Fera
Tom
Jojo
Vlado
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

arbih

(white§, 5. 9. 2008 17:32)

tara ak bar

:-)))

(Edems, 4. 9. 2008 11:49)

Myslím, že jdu dělat poster s odměnou na tvoji hlavu ;-)